صفحه اصلی » علوفه هیدروپونیک » احداث دستگاه های تولید علوفه هیدروپنیک

احداث دستگاه های تولید علوفه هیدروپنیک

یک دستگاه علوفه ی هیدروپنیک از اجزای مختلفی ساخته می شود که کارکرد هماهنگ آنها در یک مجموعه نتیچه ی مطلوب را خواهد داشت.  علوفه ی هیدروپنیک نه یک اختراع ایرانیست نه علمی محجور و کم ارزش در عرصه دام و دامپروری! بلکه سالهاست که در کشورهای پیرفته ای همچون کانادا و استرالیا از این فرایند جهت بهره برداری و تولید علوفه ی مورد نیاز دام استفاده می شود.

علوفه جزئ جدانشدنی از غذای روزانه ی دام است. شاید در شرایط اقتصادی امروز و تحلیل های اقتصادی نتوان به وضوح نیاز چنین دستگاه هایی را در دامداری ها لمس کرد اما شاید تا چند سال اینده ارزش واقعی آب و زمین کشاورزی به چشم آید و به جای انکه زمین و آب با ارزش خود را برای تولید محصولات علوفه ای همچون ذرت علوفه صرف کنیم این مهم را برای تولید محصولات با صرفه تر و با نیاز آبی کمتر به کار بندیم. شاید باور غلط برخی از متخصصین علوم دام مبنی بر اینکه علوفه ی هیدروپنیک زمانی ارزشمند است که تمام نیازهای دام را بتوان با آن پوشش داد منجر به محجور ماندن این صنعت نو و ارزشمند شده است. علوفه ی هیدروپنیک یک معجزه نیست بلکه روشی است که با اندک فضا و نهاده های اولیه می تواند علوفه ی مورد نیاز دام را تهیه کند

علوفه ی هیدروپنیک مانند سایر اجزای یک جیره بایستی با ترکیب مناسب در اختیار دام گذاشته شود تا بتواند نتایج ارزشمند در تولید و بهره وری را داشته باشد. به علاوه افرادی که فاقد زمین کشاورزی هستند و در برخی از فصول سال احتمال دردسترس نبود علوفه ی مناسب برای آن ها هست با داشتن یک واحد تولید علوفه علاوه بر رفع نگرانی ها در طول سال بهره وری و راندمان تولید خود را افزایش می دهند.

احداث دستگاه 500 کیلو در روز در استان کرمان
خرید دستگاه علوفه هیدروپونیک در استان کرمان
احداث دستگاه علوفه هیدروپونیک 500 کیلو در روز کرمان
خرید دستگاه علوفه هیدروپونیک در استان کرمان

احداث دستگاه علوفه هیدروپونیک در کرمان

تست دستگاه علوفه هیدروپونیک در کرمان

 

برای خرید و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید :

۰۹۳۹۴۶۲۱۸۳۴   مهندس هاشمی

 

 

درباره hashemi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + شانزده =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.